Aknalaud
Aknalaud kui konstruktiivne dekoratiivelement on hädavajalik. See täidab soojusisolatsiooni, niiskuse eemaldamise funktsioone, parandab aknaava üldvaadet ja kergendab selle hooldamist.

Aknalaudade tüübid:
 • plastikust aknalaud;
 • puidust aknalaud;

Plasttooted on harmooniliselt kombineeritud PVC-aknakonstruktsioonidega, puittooted sobivad akendega, mis on valmistatud puitimitatsiooniga lamineeritud profiilist.
TELLIDA
veeplekk
Veeplekk on aknasüsteemide konstruktsioonielement, mis kaitseb allosas olevat montaažiõmblust, väljast aknalaud niiskuse ja päikesevalguse eest.

Lisaks kaitsvale on neil dekoratiivne funktsioon, mis annab aknaavale väljastpoolt täieliku vaade.

Veeplekkide tüübid:
 • lihttsingitud;
 • Tsingitud polümeervärviga;
  TELLIDA
  Sääsevõrk
  Tänapäevaseid sääsevõrke on lihtne paigaldada, need ei häiri akna välimust ning kaitsevad ideaalselt sääskede, kääbuste, herilaste, kärbeste, sarvede ja teiste kutsumata külaliste eest. Lisaks on see aknal praktiliselt nähtamatu tänu võrkkanga erilisele neutraalsele värvile! Saate korraga nautida värsket õhku ja vaadet oma aknast! Sääsevõrgu raam on valmistatud ilmastikukindlast ja värvitud alumiiniumprofiilist. Putukavõrke saab paigaldada nii toa seest kui ka väljast, olenevalt akna avamisest.
  Pakume oma klientidele võimaluse valida värvilist sääsevõrku, et mitte rikkuda fassaadi ja sisekujundust.Meie valikus on värvilised sääsevõrgud, mis sobivad harmooniliselt kirgaste akendele, rõduklaasidega ja kombineerivad orgaaniliselt mistahes kardinatega. Kõik, mida kliendilt nõutakse, on valida RAL kataloogist soovitud värv.
  TELLIDA
  Akna käepidemed
  Õigesti valida on väga keeruline ja mõnikord ei saa kõik sellega hakkama. Lõppude lõpuks paneb aknatiiva liikuma just käepide. Ja seetõttu sõltub akna käsitsemise mugavus suuresti selle kvaliteedist, omadustest ja välimusest. Meie valikus on palju erinevaid aknakäepidemeid. Lisainfo saamiseks võtke ühendust meie konsultandiga.
  TELLIDA
  Aknahoolduskomplekt
  Akende korrashoiuks ei piisa ainult akende pesemisest. Selleks, et aknad korralikult töötaksid ja kaua teeniksid, tuleb aknaid aeg-ajalt hooldada. Parim vahend aknahoolduseks on akende hoolduskomplekt.

  Aknahoolduskomplekt sisaldab:
  • profiilipuhastusvedelik
  • õli suluste ja hingede jaoks
  • niisked salvrätikud
  • puhatuslapp
  TELLIDA
  Profiilide puhastusvedelik on toode mis ei sisalda lahusteid anodeeritud alumiinium- ja PVC pindade puhastamiseks.
  Suluseõli on mõeldud suluste ja hingede määrimiseks. See aitab säilitada akende ja hingede funktsionaalsust ning tagab liikuvate osade vajaliku libisemise ning hoiab ära ka metallide kuivhõõrdumise. Lisaks pakub see usaldusväärset kaitset metallosade oksüdeerumise eest.
  Niisked salvrätikud on vajalikud tihendite hooldamiseks ja nende funktsionaalse seisundi säilitamiseks. Hooldus hoiab nende elastsust, takistab nende kleepumist profiilile ning külmumist talvel.
  ARVUTA HIND
  Nimi
  Tel.number
  E-mail
  Aadress
  Profiili tüüp
  Laius, cm
  50
  300
  Kõrgus, cm
  50
  200
  Aknaklaaside arv
  1
  4
  Akende arv
  1
  10
  Avamisfunktsioon
  Täiendav informatsioon
  (valikuline)
  ME HELISTAME TEILE TAGASI
  Nimi
  Tel. number
  TELLI MÕÕTMINE
  Nimi
  Tel. number
  E-mail
  Aadress
  Täiendav informatsioon
  *Tasuta mõõtja juhul kui paigaldust tellitakse meie ettevõttes.
  AKNALAUD
  Nimi
  Tel.number
  E-mail
  Aadress
  VEEPLEKK
  Nimi
  Tel.number
  E-mail
  Aadress
  SÄÄSEVÕRK
  Nimi
  Tel.number
  E-mail
  Aadress
  AKNA KÄEPIDEMED
  Nimi
  Tel.number
  E-mail
  Aadress
  AKNAHOOLDUSKOMPLEKT
  Nimi
  Tel.number
  E-mail
  Aadress