RÕDUDE VIIMISTLUS JA SOOJUSTUS

SINTEC
Enamik lodžade ja rõdude omanikke ei tea sageli, mis trump neil korteris on. Enamiku jaoks tähendab rõdu suitsetamisala või panipaika. Õige lähenemise korral võib rõdu olla elamispinna suurepärane täiendus, muutudes hubaseks kontoriks või talveaiaks.
Lisaks aitab rõdu soojustus ja viimistlus vabaneda pidevast tuuletõmbusest ja tänavamürast. Meie ettevõtte spetsialistid viimistlevad ja soojustavad õimalikult kiiresti teie lodža (rõdu) ja muudavad selle korteri täisväärtuslikuks osaks.
KUIDAS LODŽA SOOJUSTUST TEOSTATAKSE:
SYSTEMS
Rõdu ülevaatus
1
Selles etapis uurib spetsialist teie rõdu ja teeb kõik vajalikud mõõtmised.
Rõdu, lodža klaasimine
2
Rõdu klaasimine on üks olulisi etappe rõdu soojustamisel. Rõdu seestpoolt viimistlemine ilma klaasimata on võimatu.
Meil on hea meel pakkuda oma klientidele kõige soodsamat rõduklaaside hinnapakkumist. Meie spetsialistidel on selles valdkonnas suur töökogemus, nii et saate meie teenuseid julgelt valida.
Rõdu põranda soojustus
3
Rõdude soojustamiseks kasutame kvaliteetset isolatsiooni - "Penoplex". Lodžade või rõdude soojustuse käigus tõuseb põrand 15 sentimeetrini.
Põrandataseme tõus toimub peamiselt põranda tasandamise tõttu, jämepõranda tõttu on see niiskuskindel vineer või puitlaastplaat. Reeglina on igal rõdul ja lodžal aste, rõdule põranda paigaldamisel muutub see väiksemaks ning kui kasutate teenust "rõdu põranda taseme tõstmine", saate üleminekuastme täielikult eemaldada, muutes põranda taseme korteri tasemega võrdseks.
Enne põranda katmist kasutame Penoplexi
isolatsiooni – see ei võimalda taladel puutuda kokku külma plaadiga, mis tagab põrandakonstruktsiooni
vastupidavuse.
Isolatsiooni paigaldamisel vahustatakse kõik vuugid vahtpolüuretaaniga. Muuhulgas on "Penoplex" suurepärane heliisolaator.
Rõdu seinte soojustus
4
Rõdu siseviimistlus
5
Selles etapis paigaldavad eksperdid raami seinale ja täidavad selle hoolikalt isolatsiooniga. Pärast seda täidetakse kõik ülejäänud vahed ehitusvahuga. Selles etapis kasutatakse "Penoplexi".

Kui rõdu on eraldi ruumiks või talveaiaks, paigaldatakse täiendav isolatsioon. Iga isolatsioonikiht tuleb paigaldada rangelt
vastavalt tehnoloogiale.
Lodžade ja rõdude soojustus hõlmab selles etapis plastpaneelide, puidust või plastikust voodrilaua paigaldamist. Viimistlust saab teha niiskuskindla kipsplaadiga, millele järgneb värvimine. Need on üksteisega tihedalt ühendatud. Seega saavutatakse maksimaalne müra- ja soojusisolatsioon korraliku esteetilise efektiga.

Kuidas lõpptulemus välja näeb, saate ise hinnata! Rõdude klaasimine ja viimistlemine on nõudlik ülesanne, millega saavad hakkama ainult spetsialistid. Meie ettevõtte poole pöördudes saate kõige soodsamad tingimused ja hinnad, laitmatu paigalduskvaliteedi, pädeva arvestuse ning kõige kaunima ja soojema rõdu.
Rõdude klaasimine ja viimistlemine on nõudlik ülesanne, millega saavad hakkama ainult spetsialistid. Meie ettevõtte poole pöördudes saate kõige soodsamad tingimused ja hinnad, laitmatu paigalduskvaliteedi, pädeva arvestuse ning kõige kaunima ja soojema rõdu.
TASUTA MÕÕTMINE TALLINNA PIIRES
*Tasuta mõõtja juhul kui paigaldust tellitakse meie ettevõttes.
Hinnapakkumine

KUIDAS ME TÖÖTAME

1
Esialgu teeme hinnapakkumise kliendi mõõtude põhjal
Mõõtja väljasõit
2
Kui hind sobib kliendile, lepime kokku mõõtmiste aja osas.
Hinnang
3
Pärast mõõtude saamist kohandame hinnapakkumist.
Lepingu sõlmimine
4
Poolte kokkuleppel sõlmitakse leping ja tehakse ettemakse.
Paigaldus
5
Kui tellimus on valmis, lepime kokku kliendile sobivaima paigaldusaja osas.
ARVUTA HIND
Nimi
Tel.number
E-mail
Aadress
Profiili tüüp
Laius, cm
50
300
Kõrgus, cm
50
200
Aknaklaaside arv
1
4
Akende arv
1
10
Avamisfunktsioon
Täiendav informatsioon
(valikuline)
ME HELISTAME TEILE TAGASI
Nimi
Tel. number
TELLI MÕÕTMINE
Nimi
Tel. number
E-mail
Aadress
Täiendav informatsioon
*Tasuta mõõtja juhul kui paigaldust tellitakse meie ettevõttes.